środa, 12 lutego 2014

Wszystko, co robię...

Czy niekiedy za dużo się nie poświęcamy? 
Całymi dniami myślimy, ile to dzisiaj zrobiliśmy. Szkoła, nauka, pomoc, korki, opieka nad rodzeństwem i wybija północ czas spać. W związku cały wolny czas, którego i tak już nie posiadamy dla ukochanej osoby. A kiedy mamy chwilę dla siebie? Hmmm... ZAWSZE. Przecież wszystko to robimy w jakimś celu. Chodzimy do szkoły by dokształcać samych siebie. Uczymy się, by umieć żyć. Opiekujemy się rodzeństwem, by spędzić z nim czas, przecież to są nasi najlepsi przyjaciele - rodzeństwo. A związek? - to jest nasza prywatna sfera życia. Poświęcając się dla związku poświęcamy się dla siebie. Wszystko co robimy jest inwestycją w naszą przyszłość, w nasz byt. 
Nigdy nie pytaj siebie 'po co ja to robię?'.
Przecież robisz to dla siebie, zrozum. ...


Gdy już masz jakiś cel. Wyznaczasz sobie jakąś drogę. Starasz się. Wszystko Ci się układa. Każdego dnia uczysz się. Grafik masz strasznie napięty, ale mimo wszystko jesteś z siebie dumny. Podążasz drogą, którą wybrałeś i nie zaważasz na problemy. Czy nie to chciałeś osiągnąć? Dążyć do pragnień. Masz motywację - marzenia i plany. A tu nagle ktoś wyskakuje Ci z pytaniem : ''Ale po co Ty to robisz? Przecież i tak to Ci się nie uda.'' ... W tym momencie wszystko się wali. Zaczynasz się zastanawiać, po co w sumie się starasz. Dochodzisz do wniosku, że to nie ma sensu. Człowieku! Walczyłeś o to tak długo i teraz od tak, ktoś jednym pytaniem Cię zdmuchnął? Udowodnij, że wiesz, co robisz. Pokaż, że jesteś silnie ugruntowany. Zrób tak, żeby to inni żałowali, że nie mają w sobie tyle silnej woli. Bądź sobą i wszystko co robisz, niech będzie tym, co chcesz robić, co jest dobre dla Ciebie i ma sens dla Ciebie. Nie dla innych. DLA CIEBIE. 

*********************************************************************************************************************************
Jak wiecie ruszył konkurs na bloga. Nie błagałabym Was tu o głosy, ale dowiedziałam się, że pieniądze z głosowania są przekazywane dla fundacji, która prowadzi hospicjum dla dzieci osieroconych. Tak więc uważam, że to szczytny cel. Jeżeli podoba Wam się mój blog i chcecie pomóc fundacji to zapraszam: Chcesz zagłosować ? Wyślij SMS o treści A00243 na numer 7122 (koszt 1,23zł)

Jeżeli wyślecie sms'a to piszcie w komentarzu, polecę waszego bloga w kolejnej notce!                                                                                                                           KIKA.

7 komentarzy:

 1. bardzo głębokie... masz rację, jeżeli komuś nie pasuje to do czego dąrzysz, to, że się starasz niech się odwali :) niestety nie wyślę, ponieważ nie mam nic na koncie, ale przy najbliższej okazji napewno ;) obserwuję*

  kawaii--sugoi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. to wkurzające gdy masz cel motywacje i się starasz i ktoś ci to psuję ://

  endrie-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna notka :)
  może wspólna obserwacja?
  sisterrforever.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog *.*

  http://illuminat3night.blogspot.com/ zachęcam do obserwowania i odwiedzenia ; )

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe i dające do myślenia notki!

  Dziękuję bardzo za odwiedziny!
  www.ach00.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawe:)

  http://Fidanzataa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawe notki. Fajny blog
  Obserwuję , Wpadnij też do mnie ;)
  http://crazycarina.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń